envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawakliwent event LOGOStudenckie Koło Naukowe Kliwent działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich na konferencje studencką „Kliwent Event”. Jest to wydarzenie zrzeszające studentów, przedstawicieli firm branżowych i naukowców związanych branżą HVACR.

Wydarzenie to organizowane jest przez członków Koła naukowego wentylacji i klimatyzacji przemysłowej. Konferencja ma na celu uzupełnienie wiedzy z zakresu wentylacji i klimatyzacji oraz przedstawienie najnowszych rozwiązań stosowanych w branży HVACR. W tym roku jest to już trzecia edycja „Kliwentu Eventu”. Dwie poprzednie edycje konferencji okazały się wielkim sukcesem i pozwoliły zbudować pozytywny wizerunek wśród branży HVAC&R.

Konferencja „Kliwent Event” odbędzie się 2 czerwca 2016, w Centrum Dydaktyki AGH w budynku U2, przy ulicy Reymonta 7.
Podobnie jak w poprzednich latach konferencja będzie składała się z dwóch części. Część pierwsza to warsztaty szkoleniowe związane z projektowaniem systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. W drugiej, seminaryjnej części konferencji zostaną wygłoszone referaty przygotowane przez przedstawicieli firm wspierających tegoroczną edycję oraz studentów KN Kliwent.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji na stronie internetowej koła dostępnej pod adresem www.kliwentevent.agh.edu.pl.

W poprzednich latach, w szkoleniach organizowanych w ramach konferencji, uczestniczyło około 150 osób. W części seminaryjnej konferencji, gdzie wygłaszano referaty gromadziło się ponad 250 uczestników.
„Kliwent Event” adresowany jest do wszystkich zainteresowanych branżą HVACR a przede wszystkim do studentów kierunków Inżynieria Środowiska, Budownictwo czy Energetyka.
Lista zaproszonych firm oraz godziny i tematy szkoleń zostaną podane na stronie internetowej konferencji: www.kliwentevent.agh.edu.pl

Zapraszamy również do śledzenia fanpage’u wydarzenia: www.facebook.com/kliwentevent/


 

pi