envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa14II Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbędzie się w dniach 4-6 września 2019 r. w Hali Expo w Łodzi. Klienci hurtowni Instal-Konsorcjum będą mogli odwiedzić stoiska blisko 100 wystawców znajdujące się na około 4000 m 2 powierzchni wystawowej. Na każdym z nich czekać będą wykwalifikowani pracownicy, którzy zaprezentują specjalnie przygotowaną ofertę, w szczególności nowości i innowacje. Dodatkowymi atrakcjami będą konkursy i quizy organizowane przez wystawców, w których będzie można wygrać nagrody.

Na tym jednak nie kończy się atrakcyjność Giełdy. Kolejną korzyścią jest udział w „Wielkiej Loterii Instal-Konsorcjum”, w której można wygrać wiele atrakcyjnych nagród, na czele z nagrodą główną ‒ voucherem na „WAKACJE MARZEŃ”.

Konwencja Giełdy jest ściśle sprzedażowa, ale dla urozmaicenia wprowadziliśmy elementy artystyczne, aby uatrakcyjnić Państwu czas przerw pomiędzy dokonywaniem zakupów.

Podczas każdego z trzech dni trwania Giełdy Towarowej zaprezentujemy bogaty program wydarzeń towarzyszących, w tym także edukacyjnych, dzięki którym będzie można poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum to jedyne wydarzenie, które oferuje Klientom hurtowni Instal-Konsorcjum tak szeroki wachlarz korzyści.

Premierowa edycja Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum miała miejsce trzy lata temu. Jej uczestnikami byli instalatorzy, hurtownicy i przedstawiciele producentów towarów z branży grzewczo- sanitarno-klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Każdego dnia klienci hurtowni mogli złożyć zamówienia na pakiety giełdowe towarów, które były dostępne tylko na Giełdzie. Specjalnie przygotowana oferta obejmowała łącznie 253 pakiety, które oprócz atrakcyjnej ceny, dodatkowych punktów PIK, dawały również możliwość wzięcia udziału w Wielkiej Loterii Instal-Konsorcjum.

Jeżeli chcesz przyjechać na Giełdę, zgłoś chęć udziału w jednej z hurtowni Grupy Instal- Konsorcjum. Dostaniesz unikatowy kod i będziesz mógł się zarejestrować na stronie: https://www.gieldatowarowa.ik.pl/rejestracja

Wszystkie aktualne informacje przedstawiamy na stronie www.gieldatowarowa.ik.pl/

 


 

pi