envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 WarszawaFORUM TERMOMODERNIZACJAJuż po raz dwudziesty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych zaprasza przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja do Warszawy. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w  budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

Coroczne spotkanie gromadzi audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, a udział biorą także przedstawiciele ministerstw i instytucji kierujących działaniami dotyczącymi efektywności energetycznej.

Program oraz więcej informacji  https://zae.org.pl/forum-termomodernizacja-2020/

Zgłoszenie uczestnictwa w FORUM odbywa się on-line za pomocą formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie Zrzeszenia Audytorów Energetycznych

Formularz zgłoszenia https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqq7pN5tiQi8VhsJIdZQs5-FXrkcKEcycdIzTOD2_xK1hzCA/viewform
Koszt uczestnictwa w FORUM wynosi:

  • dla Członka Zrzeszenia z opłaconymi bieżącymi składkami 120,00 zł brutto,
  • dla pozostałych osób 220,00 zł brutto. 

Ze względów organizacyjnych wpłaty prosimy dokonywać wyłącznie na konto bankowe ZAE:

ING Bank Śląski nr 07 1050 1038 1000 0022 3616 2661.

Szanowni Państwo

Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19) oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Wystawców, Partnerów, jak również Uczestników w XX Forum Termomodernizacja 2020 pt. „Strategia Termomodernizacji Budynków”, Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych po konsultacjach podjął decyzję o zmianie terminu forum. Nowy termin XX Forum Termomodernizacja 2020 został wyznaczony na 9 czerwca 2020 r.

Chcielibyśmy podkreślić, iż decyzja o zmianie terminu XX Forum Termomodernizacja 2020, choć trudna, została podjęta po konsultacjach z Partnerami, Wystawcami oraz Uczestnikami w wyniku wpływających zapytań dotyczących forum, a także mając na względzie komunikaty oraz zalecenia wydawane przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministra Zdrowia a także Premiera i jest podyktowana najlepszym interesem wszystkich uczestników XX Forum Termomodernizacja 2020. Pragniemy jednocześnie Państwa zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby XX Forum Termomodernizacja 2020 w nowym terminie zostało zorganizowane na najwyższym możliwym poziomie i spełniło Państwa oczekiwania.

Wyrażamy głęboką nadzieję, iż decyzja o zmianie terminu XX Forum Termomodernizacja 2020 spotka się z Państwa zrozumieniem. Jednocześnie informujemy, że dokonane zgłoszenia zachowują swoją ważność i będzie można z nich skorzystać w nowym terminie na tych samych zasadach.

 


 

pi