Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, organizuje VII edycję konferencji Kliwent Event, skierowanej przede wszystkim do studentów oraz uczniów szkół średnich wiążących swoją przyszłość z branżą HVAC, ale także do wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Odbędzie się ona w dniach 24-28 maja 2021 roku. W tym roku, z uwagi na okoliczności, jest to edycja specjalna, organizowana całkowicie on-line pod nazwą Kliwent e-Event.Kiwent

Konferencja ma na celu dzielenie się wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat najnowszych rozwiązań w branży HVAC. W dniach 24-27 maja 2021 roku przeprowadzane zostaną szkolenia związane z projektowaniem systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, grzewczych, chłodniczych oraz odzysku ciepła. Podsumowaniem konferencji będzie część seminaryjna, odbywająca się w dniu 28 maja 2021 roku, w trakcie której przedstawiciele firm oraz studenci wygłoszą swoje referaty. W trakcie jej trwania, po raz pierwszy, zostanie także przeprowadzony konkurs wiedzy z zakresu HVAC dla studentów oraz uczniów szkół średnich.

Patronat nad wydarzeniem objęła m.in. redakcja „Polskiego Instalatora”.

Już dziś chcemy zaprosić wszystkich do udziału w tym wydarzeniu!

Więcej informacji na naszych social mediach:
‒ Facebook: Kliwent Event, KN Kliwent,
‒ Instagram: kliwent.agh
‒ Strona www: www.kliwent.agh.edu.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Wymagana jest jednak rejestracja chęci uczestnictwa. O jej uruchomieniu będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem social media. Tam też będą publikowane informacje dotyczące harmonogramu szkoleń oraz programu seminarium.

Pozdrawiamy serdecznie i już dziś gorąco zachęcamy do uczestnictwa w Kliwent e-Event!

Członkowie i Opiekunowie KN „Kliwent”
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie