envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementAkademia Budownictwa Zeroemisyjnego zaprasza serdecznie na bezpłaty archiWEBINAR „5 sekretów budownictwa zeroenergetycznego” który odbędzie się 26 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00.

 

ARCHIWEBINAR

 

 

Uczestnicząc w archiWEBINARze:

  • Nauczysz się zasad projektowania budynków zeroenergetycznych. Dowiesz się jakie znaczenie mają kształt bryły, lokalizacja budynku na działce i jego orientacja względem stron świata.
  • Dowiesz się jak projektować detale dla budynków zeroenergetycznych. Poznasz optymalne technologie w jakich można zaprojektować budynek zeroenergetyczny.
  • Poznasz najczęściej popełniane błędy podczas projektowania budynków.
  • Zrozumiesz jakie elementy generują koszty inwestycyjne w budynku zeroenergetycznym, a jakie dostarczają wartość, którą pragną Twoi klienci.
  • Dowiesz się jak przekonać Twojego klienta, że tylko inwestycja w budynki zeroenergetyczne ma sens.

 

Ten kurs jest dla architektów, którzy chcą czuć satysfakcję ze swojej pracy, którzy chcą mieć zadowolonych klientów, którzy pragną rozwinąć siebie i swoją firmę w przyszłościowym kierunku, i którzy pragną projektować budynki będące odpowiedzią na wyzwania i problemy współczesnego świata.
ArchiWEBINAR prowadzić będą Agnieszka Figielek i Bartosz Królczyk, którzy dzięki projektom zeroemisyjnym zyskali zaufanie i uznanie w branży, a ich dochody wzrosły wielokrotnie. Teraz dzielą się swoim doświadczeniem i uczą architektki i architektów, jak osiągnąć taki sam sukces w ich pracowniach, by mogli cieszyć się szacunkiem klientów i stabilnością finansową.


Na wydarzenie obowiązuje bezpłatna rejestracja dostępna na stronie https://pasywnym2.pl/webinar-czerwiec-2024-fb-sm

Polski Instalator, jako patron medialny, zaprasza na to wydarzenie.


 

pi