envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementZapowiedź konferencji Heating Tech 2024 1

Polski Instalator zaprasza wszystkich czytelników i partnerów na konferencję "Ogrzewnictwo w dobie wyzwań zielonej transformacji"

Odbędzie się ona w ramach targów Heating Tech 2024 w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie pod Warszawą, w dniu 11.09.2024.

Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom nowych wytycznych prawnych i trendów w zakresie ogrzewnictwa, a przede wszystkim obecnej i perspektywicznej dekarbonizacji budownictwa na drodze zastępowania paliw kopalnych odnawialnymi źródłami energii i na drodze ograniczania energochłonności budynków.

Zapowiedź konferencji Heating Tech 2024 2Dla zwiedzających i dla wystawców oraz firm, udział w tym wydarzeniu daje szansę nabycia aktualnej wiedzy z tego zakresu i przygotować swoje działania i ofertę do nadchodzących zmian. Przynosi też możliwość wymiany doświadczeń i opinii z przedstawicieli innych firm, ministerstw, stowarzyszeń branżowych i uczelni wyższych.

Targi dają możliwość zobaczenia nowych produktów na żywo i poznania trendów rynkowych w tym zakresie, będąc dla instalatorów, deweloperów i przedstawicieli hurtowni źródłem najbardziej aktualnej wiedzy i pomysłów na rozwój.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszego stoiska na targach, a także do udziału w naszej konferencji!

Szczegółowy harmonogram godzinowy dostępny już wkrótce.


 

pi