envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa33Firma Viega wprowadza do oferty nowe przyciski uruchamiające Visign do WC i pisuarów, zaprojektowane we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt. Seria inspirowana jest światowymi trendami wzorniczymi i oferuje różnorodne rozwiązania do spójnych aranżacji łazienkowych. Przyciski podzielone są na serie: Visign for More i Visign for Style. Oferta obejmuje ponad 50 seryjnych wzorów w różnorodnych kompozycjach materiałowych oraz dodatkowe kolory specjalne. 

Tak szeroka gama przycisków umożliwia realizację najróżniejszych koncepcji łazienek: np. subtelnych aranżacji „ton w ton” czy naturalnych, z ciepłymi kolorami i „miękkimi” materiałami, ale też efektownych wnętrz w stylu glamour opartych na kontrastach. Wybór odpowiedniego przycisku z serii jest wyłącznie kwestią gustu, ponieważ rozwiązanie techniczne jest zawsze takie samo. Za ścianą w każdym przypadku kryje się system zabudowy podtynkowej Prevista, co oznacza, że wszystkie przyciski Visign można łączyć z zamontowaną w nim spłuczką.

Design to nie tylko kształty i materiały, ale również światło. Przyciski uruchamiające Visign for More 202 i Visign for More 205 sensitive mają w standardzie wbudowane diody LED. Ułatwiają one orientację w ciemności i jednocześnie tworzą nastrojowe oświetlenie wnętrza. Do modeli Visign for More 201 i Visign for More 204 jest natomiast dostępna opcjonalna podświetlana ramka montażowa. Klienci, którzy lubią jednolite aranżacje, mogą zdecydować się na montaż przycisku na równi z powierzchnią glazury. Przy takim rozwiązaniu wtapia się on harmonijnie w ścianę, tworząc idealnie płaską powierzchnię.

Przy projektowaniu swoich produktów łazienkowych firma Viega przywiązuje dużą wagę do stosowania materiałów łatwych do utrzymania w czystości, takich jak szkło lub stal nierdzewna. Najwyższy poziom higieny zapewniają bezdotykowe przyciski Visign for More 205 sensitive oraz Visign for Style 25 sensitive. Spłukiwanie uruchamiane jest tutaj po zbliżeniu dłoni do odpowiednio oznaczonego pola, co ogranicza kontakt z ewentualnymi bakteriami i zarazkami.


 

pi