Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności

1Ostatnie wydarzenia skłaniają wielu klientów do poszukiwania rozwiązań zapewniających maksymalną higienę i ograniczających kontakt z potencjalnie niebezpiecznymi drobnoustrojami. Dlatego firma Viega ma w swojej ofercie bezdotykowe, sterowane elektronicznie modele, takie jak Visign for More 205 sensitive, Visign for Style 25 sensitive i Visign for Public 12 – wszystkie można łączyć ze spłuczkami podtynkowymi nowego systemu Prevista.

Cechuje je wysoka funkcjonalność oraz wysmakowany design. Przycisk Visign for More 205 sensitive nagrodzono iF Design Award 2020, jednym z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa. Spłukiwanie jest tu uruchamiane po zbliżeniu dłoni do oznaczonego pola. Z kolei model Visign for Public 12, wyposażony w czujnik podczerwieni, to najbardziej higieniczne rozwiązanie do publicznych toalet w ofercie firmy. Spłukiwanie aktywowane jest automatycznie, w krótkim odstępie czasu, po tym jak użytkownik opuści obszar objęty działaniem czujnika. Wysoka jakość wykonania i minimalistyczny design sprawiają, że Visign for Public 12 doskonale pasuje do eleganckich łazienek w obiektach publicznych i komercyjnych.
2Z działaniem przycisków uruchamiających można się zapoznać na kanale Viega Polska na YouTube. Kanał ten został uruchomiony z myślą zarówno o instalatorach czy projektantach, jak i klientach indywidualnych. Można tam znaleźć wysokiej jakości instruktażowe materiały video w polskiej wersji językowej, z lektorem lub napisami. Filmy dotyczą wszystkich najważniejszych rozwiązań producenta, w tym także systemów zaprasowywanych, zabudowy podtynkowej, czy techniki odprowadzania wody. Kanał znajdziemy wpisując w wyszukiwarkę serwisu YouTube hasło „Viega Polska”.