Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności

1Pakiety fotowoltaiczne Inisol POWER SET z powietrzną pompą ciepła Alezio S V200 to kompleksowa oferta marki De Dietrich dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego inwestora. Urządzenia te, oprócz produkcji energii elektrycznej, zaopatrują budynek w energię cieplną na potrzeby c.o. i c.w.u., a w sezonie letnim – mogą też dostarczać chłód.

Oferowane pakiety fotowoltaiczne zapewniają niezależność energetyczną i istotne ograniczenie kosztów eksploatacji. Są przy tym bardzo ekologicznym rozwiązaniem – pozwalają w maksymalnym stopniu wykorzystywać energię odnawialną, minimalizując zużycie paliw kopalnych. Odpowiednie powiązanie produkcji energii z własnej instalacji PV z pracą pompy ciepła (grzanie/chłodzenie) oznacza możliwie najniższe zużycie energii elektrycznej z sieci, którą wciąż wytwarza się z paliw kopalnych, a dodatkowo – stosunkowo szybki zwrot inwestycji w urządzenia korzystające z OZE.

Panele Inisol POWER SET
Inisol POWER SET to wysokowydajne, monokrystaliczne panele fotowoltaiczne, polecane zarówno dla domów mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. Szeroki zakres ich mocy (od 3,20 do 9,92 kWp) pozwala na dobór optymalnego zestawu. W zestawie dostarczanym klientowi są już wszelkie potrzebne elementy: oprócz paneli PV, także system mocowań dachowych, inwerter 3-fazowy (dopasowany do mocy paneli), konektory i kable. Montaż systemu jest więc łatwy, szybki i wygodny. Producent udziela 10-letniej gwarancji na trwałość paneli oraz 25-letniej – na liniowy spadek ich wydajności.

Specyfikacja:

Na życzenie klienta istnieje możliwość konfiguracji instalacji na konstrukcjach naziemnych wolno stojących.

Pompa ciepła Alezio S V200
To kompaktowa pompa ciepła typu powietrze-woda, oferowana w konkurencyjnej cenie i zapewniająca szybki zwrot nakładów inwestycyjnych. Może być stosowana zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń, w budynkach nowych lub modernizowanych. Pompa ciepła Alezio S V200 jest dostępna w mocach od 4,6 do 14,65 kW. Ma zintegrowany podgrzewacz c.w.u. o pojemności 177 l, co zapewnia wysoki komfort c.w.u. Wysokogatunkowa emalia i anoda magnezowa w podgrzewaczu gwarantują wieloletnią ochronę antykorozyjną. Jest to więc dobry wybór dla osób, dla których priorytetem jest ciepła, czysta woda w dużej ilości. Pompa ciepła objęta jest 5-letnią gwarancją.

Specyfikacja:

Wygodne sterowanie
Pakiety fotowoltaiczne z pompami ciepła Alezio S V200 wyposażone są w wygodną w obsłudze konsolę sterowniczą DIEMATIC Evolution z programowalną, zaawansowaną automatyką pogodową. W połączeniu z czujnikiem zewnętrznym, dostarczanym w standardzie, pozwala ona na optymalizację sterowania łączonymi układami ogrzewania. Opcjonalne doposażenie układu w programowalny termostat pokojowy SMART TC° dodatkowo daje możliwość zdalnego sterowania kotłem grzewczym za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu z oprogramowaniem Android.