envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementKlimatyzator Fresh z technologią dopływu świeżego powietrza to odpowiedź Rotenso na rosnące oczekiwania użytkowników klimatyzacji domowej. Zastosowano w nim kilka rozwiązań, które gwarantują korzystny wpływ klimatyzacji na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniach oraz zwiększają komfort użytkowy.7

Rotenso Fresh to nowy, innowacyjny klimatyzator ścienny z technologią pozwalającą na wymianę powietrza w pomieszczeniu. Dystrybucja świeżego powietrza odbywa się za pomocą dodatkowego wentylatora, który może pracować w trzech różnych trybach. Powietrze dostarczane z zewnątrz zostaje poddane filtracji, a następnie jest uwalniane za pomocą dysku wysuwanego z górnej części panelu klimatyzatora. Dzięki innowacyjnej technologii fresh, klimatyzator zapewnia wymianę i optymalną jakość powietrza wewnętrznego, zarówno pod względem temperatury, jak i wilgotności.

Urządzenie dostarcza do 35 m3/h świeżego powietrza do pomieszczenia. Jest więc doskonałym rozwiązaniem do budynków bez wentylacji mechanicznej, gdzie po przeprowadzeniu modernizacji może brakować świeżego powietrza.

Technologia fresh, aż trzy wbudowane lampy LED UV oraz elektrostatyczny filtr powietrza sprawiają, że klimatyzator niewątpliwie spełni oczekiwania użytkowników, dla których szc8zególne znaczenie mają względy zdrowotne. O wysoki komfort klimatyzacji dodatkowo dba technologia Windless, dzięki której schłodzone bądź ogrzane, w zależności od trybu pracy, powietrze jest uwalniane maksymalnie rozproszonym strumieniem (1330 mikroperforacji). Żaluzja 180° pozwala z kolei na bardzo szeroki zakres sterowania kątem przepływu powietrza.

Warto też wspomnieć o stonowanym designie. Prosta bryła, zgaszona biel strukturalnego panelu frontowego ozdobionego dyskretnym srebrnym lamowaniem sprawiają, że klimatyzator Fresh doskonale sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach.


 

pi