envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementW tym roku szwajcarski produc10ent zaprezentował dwie nowe, wyjątkowo wydajne pompy TacoFlow2 Pure i TacoFlow2 Pure Plus, przeznaczone zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak i obiektów komercyjnych.

Pompa TacoFlow2 Pure zapewnia wydajną i energooszczędną dystrybucję c.w.u. w domach jedno- i wielorodzinnych oraz mniejszych budynkach użyteczności publicznej. Przy wysokości podnoszenia ok. 1,4 m zużywa jedynie od 2,5 do 7 W, dzięki czemu jest znacznie wydajniejsza i bardziej energooszczędna od poprzedniej wersji. Zakres obsługiwanych temperatur to: 5-65°C. Sprawdzony silnik synchroniczny z magnesami trwałymi gwarantuje cichą pracę pompy, niezawodność i wytrzymałość.

9Pompa cyrkulacyjna TacoFlow2 Pure Plus oferuje dodatkowo inteligentne funkcje, takie jak wyświetlacz LCD z timerem do ustawiania programu weekendowego oraz czujnik kontroli temperatury. Dzięki temu można optymalnie dostosować pracę instalacji do potrzeb oraz obniżyć zużycie energii nawet o 80% w porównaniu do standardowej pompy, przy tej samej wydajności hydraulicznej. Ponadto TacoFlow2 Pure Plus można optymalnie dopasować do systemu poprzez wybór najbardziej odpowiedniej z trzech krzywych ciśnienia stałego. Obie nowe pompy są wyposażone w zabezpieczenie przed blokowaniem.


 

pi