envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 WarszawabraukmannResideo Technologies Inc. (NYSE: REZI), wiodący globalny dostawca domowego komfortu i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, ogłosił wprowadzenie nowej nazwy Braukmann dla produktów wodnych. Zmiany odzwierciedlają dalszą drogę firmy w zakresie budowania marki Resideo.

Europejscy klienci mogą dostrzec nazwę Braukmann na opakowaniach produktów wodnych już od czerwca. Produkty do wody pitnej, takie jak zawory redukcyjne (PRVs) i filtry do wody, są pierwszymi, które zostały wprowadzone pod nazwą rodziny produktów Braukmann.

Nazwa Braukmann będzie pojawiać się również na niektórych produktach grzewczych, takich jak zawory równoważące. Mario Moura, dyrektor zarządzający ds. produktów i rozwiązań, EMEA, wyjaśnia ‒ Ten ruch to kolejny krok w naszej ekscytującej podróży Resideo. Wprowadzenie nazwy Braukmann do naszej znanej rodziny produktów do wody pitnej potwierdza inną i ważną część naszego dziedzictwa, z której jesteśmy dumni oraz daje nam możliwość porozmawiania o tym z naszymi klientami.

Resideo przejęło firmę Braukmann w 1980 roku od swojego założyciela, a dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu na europejskim rynku wody w budynkach mieszkalnych stało się znane z niezawodności. Produkty wodne firmy można znaleźć w ponad 18 milionach gospodarstw domowych, a zaufało im ponad 100 000 instalatorów.

Warto wiedzieć, że Resideo wprowadza obecnie do sprzedaży innowacyjne produkty wodne, w których wyeliminowano ołów. Przy zachowaniu tej samej niezawodności i wydajności najnowsze produkty dodatkowo są korzystne dla środowiska.

Więcej informacji na temat Resideo można znaleźć na stronie www.resideo.com/pl/pl.


 

pi