envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa2Na letnie miesiące firma Viessmann przygotowała dla swoich Klientów fantastyczną promocję. W okresie od 1 lipca do 30 września 2020 r. za zakup kondensacyjnego kotła gazowego Vitodens 100-W w prezencie otrzymuje się 5-letnią gwarancję oraz termostat pokojowy gratis!

Vitodens 100-W to najwyższa klasa kotłów kondensacyjnych, z tradycyjną dla firmy Viessmann wysoką jakością wykonania i efektywnością. To wiszący gazowy kocioł kondensacyjny do nowych i modernizowanych budynków o znamionowanej mocy cieplnej od 6,5 do 35 kW.

Jednostka wyróżnia się kompaktowymi wymiarami, niewielką masą i bardzo cichą pracą. Dzięki temu może być bez problemu zamontowana w każdym pomieszczeniu – np. w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w kuchni. Zmieści się m.in. nad pralką, zmywarką lub blatem kuchennym. Specjalna obudowa kotła –  BoxDesign gwarantuje dobre wyciszenie pracy urządzenia oraz łatwy dostęp do jego komponentów. Kocioł nie wymaga także pozostawienia po bokach odstępów na potrzeby serwisu.

Vitodens 100-W zużywa mniej gazu, gdyż wykorzystuje dodatkowo ciepło utajone spalin. W efekcie osiąga sprawność nawet do 98%, co pozwala na zredukowanie kosztów ogrzewania i zarazem odciążenie środowiska naturalnego. Podobnie jak inne gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann, Vitodens 100-W został wyposażony w wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Technika ta zapewnia wysoką sprawność oraz bezpieczną i efektywną pracę kotła.

Kocioł Vitodens 100-W wyposażony jest w elektroniczny regulator mogący współpracować ze sterownikiem w pomieszczeniu. Po przyłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej kocioł przełącza się automatycznie na sterowanie pogodowe. Wygodny i czytelny wyświetlacz ułatwia szybkie nastawianie pożądanej temperatury ciepłej wody użytkowej i wody grzewczej.

Szczegóły promocji na stronie:
https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/kotly-gazowe/gazowe-kotly-kondensacyjne/Wakacyjna-promocja.html?smclient=3c99695d-f827-4c96-a966-3c27447ff583&smconv=0c3bd88f-bcc0-42fb-ae67-96b79ba7ba77&smlid=2&utm_source=salesmanago&utm_medium=mailing&utm_campaign=default


 

pi