envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa4Dzięki specjalnej ofercie pakietowej klienci Junkers-Bosch mogą zaoszczędzić od 848,70 do 2212,77 zł brutto. W ramach tej oferty można skorzystać z szerokiej gamy rozwiązań: 80 pakietów dla nowych i modernizowanych instalacji.

Oferta pakietowa Junkers-Bosch obejmuje wiele różnych konfiguracji gazowych kotłów kondensacyjnych jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych, zestawów powietrzno-spalinowych, zasobników c.w.u., regulatorów, pomp ciepła do c.w.u. i grup pompowych.  Marka oferuje również swoim klientom pakiety z Easy Control CT200 z możliwością sterowania mobilnego za pomocą smartfona lub tabletu z aplikacją Easy Control.

Bosch EasyControl CT 200 to inteligentny system zarządzania ogrzewaniem, który optymalizuje ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń i pracę kotła grzewczego zapewniając komfortową temperaturę otoczenia oraz ciepłej wody. Zapewnia bezprzewodową komunikację między regulatorem podłączonym do kotła a elektronicznymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi. Obsługuje aż do 19 niezależnych czasowo i temperaturowo stref grzewczych, w których może być zamontowanych do 19 głowic termostatycznych Bosch.
Dane pogodowe mogą być pobierane z Internetu lub z automatyki kotła po podłączeniu opcjonalnego czujnika temperatury zewnętrznej. Dodatkowo, w kotłach Junkers-Bosch z magistralą dwuprzewodową EMS2, możliwe jest programowanie czasów podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Aplikacja Bosch EasyControl pozwala na mobilną kontrolę i sterowanie domowym systemem ogrzewania (z regulatorem CT200) za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu lub sieci WiFi.

Szczegóły oferty pakietowej: https://www.junkers.pl/files/JUNKERS-BOSCH_Specjalna_oferta_cenowa_19.06.2020_PL_1.pdf 


 

pi