Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności
Kategoria: Warto wiedzieć

ViessmannFirma Viessmann ogłasza jesienną promocję kotła Vitodens 100-W. Kupując ten kocioł do 31 października br., można zaoszczędzić aż do 1000 zł oraz zyskać 5 lat gwarancji. W pakiecie elektroniczny termostat pokojowy oraz podgrzewacz c.w.u. Viessmann zachęca instalatorów, aby wykorzystywali promocję przy obsłudze swoich klientów.

Teraz w specjalnej promocji, tylko do 31 października 2020 r.:

- gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W (o mocy od 6,5 do 35 kW);

- podgrzewacz c.w.u. Vitocell 100-W o poj. od 100 do 150 l lub Vitocell 200-V ze stali nierdzewnej o poj. 140 l;

- 5 lat gwarancji gratis (w wymogach wydłużonej gwarancji m.in. zakup i uruchomienie urządzenia przez autoryzowaną firmę partnerską Viessmann, terminowe przeglądy urządzenia);

- elektroniczny termostat pokojowy PSOP, z programem dziennym i tygodniowym.

To nie wszystko! Każdy zakup daje szansę na wygranie cennych nagród w loterii Viessmann!
Szczegóły loterii: https://www.viessmann.pl/pl/uslugi/loteria.html

Kompaktowy gazowy kocioł kondensacyjny  Vitodens 100-W
Kocioł Vitodens 100-W osiąga sprawność nawet do 98%, redukując znacząco koszty ogrzewania i odciążając środowisko naturalne. Podobnie jak inne gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann, został wyposażony w wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Technika ta zapewnia wysoką sprawność oraz bezpieczną i efektywną pracę kotła.
Vitodens 100-W może być zainstalowany w pomieszczeniach mieszkalnych, np. w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w kuchni. Zmieści się m.in. nad pralką, zmywarką lub blatem kuchennym.

Komfortowy termostat pokojowy PSOP w cenie 
Regulator PSOP pozwala utrzymywać zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Jest to łatwe w obsłudze urządzenie z programem dziennym i tygodniowym. Dodatkowo można go wyposażyć w czujnik temperatury podłogi, dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu będzie regulowana na podstawie temperatury podłogi.
Regulator PSOP montuje się natynkowo. Ma estetycznie wykonaną obudowę o szklanym froncie, wyposażoną w dotykowe przyciski. Jego wymiary to: 139,8 x 78,3 x 19 mm.

Więcej o promocji: https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/kotly-gazowe/gazowe-kotly-kondensacyjne/Wakacyjna-promocja.html