Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności
Kategoria: Warto wiedzieć

6 listopada wystartował oficjalny sklep internetowy marki Viessmann. W ofercie znajdują się wybrane produkty Viessmann. W bonusie ‒ bezpieczne zakupy z dostawą pod same drzwi i usługa montażu przez profesjonalistów !

6

 

W ofercie sklepu internetowego Viessmann znalazły się wyselekcjonowane produkty: najpopularniejsze wśród Klientów modele pomp ciepła do podgrzewu c.w.u. Vitocal 060-A, oczyszczacze powietrza, stacje uzdatniania wody czy systemy smart Home ‒ Vicare smart Climate.

 

7

 

Asortyment i oferta e-sklepu będzie sukcesywnie rozszerzana. Sklep dostępny jest pod adresem: https://sklep-viessmann.pl/ 

Od jakiegoś czasu myśleliśmy o uruchomieniu oficjalnego kanału sprzedaży online naszych wybranych produktów. Sytuacja związana z pandemią niejako przyspieszyła ten proces. Naszym celem było zapewnienie Klientom bezpieczeństwa oraz uproszczenie całego procesu wyboru i zakupu urządzeń. Teraz produkty Viessmann dostępne są dla naszych Klientów przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia – tłumaczy Sebastian Walerysiak, prezes zarządu firmy Viessmann Sp. z o.o.

Zamówienia z e-sklepu będą realizowane odrębnie i na zasadach działania sklepów internetowych. Klienci e-sklepu Viessmann będą mogli za zakupy zapłacić tylko za pomocą metody PayU.

Zamówione produkty zostaną dostarczone Klientom pod same drzwi ‒ z darmową dostawą do końca 2020 roku.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące e-sklepu, można je zgłaszać do konsultantów Viessmann. Można zgłaszać się w każdej sytuacji, w której potrzebna jest pomoc – bez względu na to, czy pytanie dotyczy e-sklepu, czy porady technicznej albo informacji o urządzeniach z oferty Viessmann.

Zapraszamy na zakupy!
Internetowa oferta Viessmann elektryzuje. Teraz najpopularniejsze produkty dostępne online na oficjalnej stronie producenta. Sprawdź ofertę, wybierz swój model i zrób bezpieczne zakupy z dostawą pod same drzwi!

➡️ KLIK: https://sklep-viessmann.pl/