envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement111Firma Viega uruchomiła w Gdańsku swoje drugie centrum szkoleniowe, gdzie odbywają się cykliczne warsztaty dla instalatorów, projektantów i partnerów handlowych. Pierwsze zostało otwarte w 2010 r. w Warszawie.

Pod koniec ub.r. biuro firmy Viega zostało przeniesione do eleganckiego kompleksu Matarnia Office Park w Gdańsku. Od niedawna działa tam również nowoczesne centrum szkoleniowe. Jego najważniejszą częścią jest elegancko zaaranżowany showroom o powierzchni 123 m2, gdzie można zobaczyć całą ofertę produktów i rozwiązań instalacyjnych Viega. Uczestnicy warsztatów mają do dyspozycji również wydzielone stanowisko monterskie, przy którym sami wykonują połączenia w technice zaprasowywania.

W drugim pomieszczeniu znajduje się komfortowa sala szkoleniowa, w pełni przystosowana do prezentacji multimedialnych.

W centrum firmy Viega odbywają się regularne szkolenia dla instalatorów, przedstawicieli handlowych, dystrybutorów, architektów i projektantów. Zajęcia podzielone są na część teoretyczną i praktyczną. Tematyka obejmuje takie zagadnieje także możliwość dostosowania programu warsztatów do indywidualnych potrzeb grupy uczestników.

Osoby zainteresowane szkoleniami mogą kontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

pi