envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement112Wiosną br. działalność rozpoczęło kolejne mobilne centrum szkoleń De Dietrich, zwane potocznie Moblabem OZE. Po Moblabie NOZE, w którym firma prezentowała rozwiązania z segmentu kotłów gazowych, przyszedł czas na odnawialne źródła energii i technologię pomp ciepła.

Moblab OZE powstał w samochodzie dostawczym Mercedes Sprinter. Wnętrze jego specjalnie wykonanej przestrzeni ładunkowej odpowiednio zaaranżowano, a z zewnątrz samochód oklejono nowocześnie zaprojektowaną, przyciągającą wzrok grafiką. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, można otworzyć jedną stronę burty samochodu, która służy jako podest, i wejść do środka. Wewnątrz zamontowano pokazowe urządzenia De Dietrich: pompy ciepła Alezio M, Alezio M V200 oraz HPI S.

Do uruchomienia tego projektu skłonił nas spektakularny sukces Moblabu NOZE, w którym przez kilka lat działalności przeszkoliliśmy tysiące osób. Nie bez znaczenia był też fakt, że nasze szkolenia w ośrodkach szkoleniowych we Wrocławiu i Grodzisku Mazowieckim cieszą się ogromną popularnością i nie zawsze jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich chętnych. Moblab OZE jest więc dobrym uzupełnieniem naszej oferty szkoleniowej – mówi Marcin Detnerski, Manager Działu OZE.

Moblab OZE działa od kilku miesięcy, jeżdżąc po całej Polsce, i grafik ma wypełniony niemal po brzegi. Gości m.in. na targach branżowych i różnych imprezach okolicznościowych u partnerów handlowych firmy BDR Thermea. Szkolenia mają charakter prezentacji produktowej i naocznego zapoznania uczestników z ofertą urządzeń OZE marki De Dietrich.


 

pi