envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementNowa strona internetowa Thermaflex, nowa szata graficzna i nowe logo odzwierciedlają zmiany w kierunku rozwoju firmy i innowacyjność marki. Akcentowane jest nowe podejście do klientów – czyli oferowanie nowoczesnego wsparcia inżynieryjnego oraz rozwiązań dostosowanych do dynamicznie zmieniających się potrzeb w zakresie izolacji.thermaflex1

Thermaflex od 45 lat dostarcza rozwiązania izolacyjne, które pomagają oszczędzać energię i chronić zasoby naturalne. Znajdują one zastosowanie w sieciach ciepłej i zimnej wody, ogrzewania, chłodzenia powietrza oraz w instalacjach sanitarnych. Cezary Naliwajek, Sales & Marketing Manager Insulation Europe w firmie Thermaflex, komentując zmiany, mówił – Zmieniła się specyfika firmy, nie koncentrujemy się już na poszczególnych produktach, ale na rozwiązaniach problemów poszczególnych segmentów rynku. Stąd zmiany w zakresie identyfikacji wizualnej i nowa strona internetowa.

Dotychczasowe logo obrazowało z jednej strony troskę o ekologię, z drugiej – systemy rurowe, dla których dostarczane były rozwiązania Thermaflex. Nowy logotyp ma za zadanie połączyć dwa filary biznesowe firmy, czyli Flexalen (rury preizolowane) oraz izolację dla instalacji. Niezmienny pozostał natomiast jego główny kolor – jest to zieleń symbolizująca dostarczanie rozwiązań przyjaznych środowisku.

Nowa strona Thermaflex w wersji na PC, tablety oraz urządzenia mobilne jest bardziej przyjazna dla użytkownika oraz atrakcyjniejsza wizualnie. Intuicyjnie zaprojektowana, zebrana i podzielona zawartość w zrozumiały sposób zaprasza do współpracy oraz jasno określa rynki, na które firma dostarcza rozwiązania zapewniające efektywność oferowanych usług.

Własnością Thermaflex jest również sklep internetowy, do którego można łatwo dotrzeć korzystając z głównego menu nowej strony www. Sklep usprawnia proces realizacji zamówień i gwarantuje dystrybutorom, instalatorom i firmom wykonawczym najwyższą jakość zakupów niezależnie od aktualnej sytuacji epidemicznej. Umożliwia natychmiastowe złożenie zamówienia, szybką dostawę, a także nieograniczony dostęp do produktów oferowanych przez Thermaflex – otulin i mat izolacyjnych, narzędzi czy kabli grzewczych zapobiegających zamarzaniu wody w rurach.

Strona Thermaflex, dostępna pod adresem www.thermaflex.pl, na bieżąco wzbogacana jest o nowe treści, w tym studia przypadków. Ma to na celu szerokie wsparcie projektantów, kontrahentów, operatorów oraz innych partnerów.


 

pi