envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementFirma Viessmann kolejny raz została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur KonsumeViessmann ZłotyLaurKlienta22nta 2022. Jury nominowało Viessmann do tytułu w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej.

Tytuł Laur Konsumenta przyznawany jest od 2004 roku na podstawie wyników ankiet badawczych. To jeden z pierwszych, najbardziej znanych i liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce.  O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów.

Firma Viessmann została wyróżniona tytułem: Złoty Laur Klienta 2022 w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej. Nominacja do tytułu to potwierdzenie czołowej pozycji marki Viessmann na rynku.

W tym roku Viessmann obchodzi jubileusz 30-lecia obecności na polskim rynku. Bardzo się cieszymy, że konsumenci rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Godło Złoty Laur Klienta 2022 przyznane za jakość i innowacyjność branży budowlanej to najlepszy wyraz zadowolenia i satysfakcji naszych Klientów – mówi Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.

W tym roku również, firma Viessmann zaprezentowała nowości w swojej ofercie: nową generację pomp ciepła typu monoblok Vitocal 25x-A. To najwyższa klasa pomp ciepła typu monoblok, z tradycyjną dla firmy Viessmann wysoką jakością wykonania, efektownym designem i efektywnością energetyczną.

Viessmann to światowy lider branży grzewczej, producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych. Firma stawia na ekologiczne źródła energii. Topowe produkty Viessmann to pompy ciepła, systemy solarne, systemy chłodnicze, panele fotowoltaiczne oraz kotły kondensacyjne o bardzo niskiej emisji zanieczyszczeń.


 

pi