envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementFirma BWT Polska, jeden z liderów w technologii uzdatniania wody, zainicjowała program skierowany do instalatorów ‒ BWT Club Mate, sip by sip. Jego głównym celem jest stworzenie społeczności fachowców, którzy cenią sobie nie tylko profesjonalizm w swoim działaniu, ale także pragną być blisko innych ludzi związanych zawodowo z branżą.3

Klub instalatorów BWT Club Mate, sip by sip
To odpowiedź BWT Polska na potrzeby instalatorów, którzy pod czujnym, fachowym okiem ekspertów BWT Polska chcą doskonalić swój warsztat z zakresu instalacji wodnych, jednocześnie czerpiąc wiedzę i doświadczenie od innych członków klubu.

Pakiet korzyści
Co więcej, każdy instalator, który dołączy do klubu, może liczyć na dostęp do materiałów edukacyjnych, zaproszeń na kursy i szkolenia czy ekskluzywnych promocji, takich jak „Uruchamiaj i Zarabiaj”. Aktualna promocja pozwala zyskać 100 bądź 50 złotych na karcie podarunkowej, w zamian za pierwsze uruchomienie zmiękczacza BWT.

Aby zostać członkiem klubu
Wystarczy w tym celu ukończyć bezpłatne szkolenie organizowane w siedzibie BWT Polska, obejmujące teorię oraz praktykę z zakresu instalacji wodnych, uruchamiania urządzeń BWT oraz doboru odpowiedniej technologii.
Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu, który uprawnia do realizowania zleceń BWT.

Dołącz do społeczności BWT Club Mate, sip by sip i zyskaj dostęp do ekskluzywnych promocji, wydarzeń specjalnych oraz wsparcia kolegów z branży!

Zapisz się do klubu już dziś: https://tiny.pl/wp1hc

Kontakt:
strona internetowa: www.bwt.com.pl
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/bwtpolska/
LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/bwt-polska


 

pi