envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementStiebel Eltron nuDHE Connect to sterowany mikroprocesorem, najnowszej generacji ogrzewacz przepływowy z technologią 4i, który oszczędza do 30% energii i wody. Urządzenie nadaje się również do wody wstępnie podgrzanej (np. przez instalację solarną lub pompę ciepła).

Użytkownik ma możliwość wyboru mocy znamionowej 18/21/24 kW w jednym urządzeniu lub modelu o mocy 27 kW. Obsługa urządzenia jest intuicyjna – przy wykorzystaniu ekranu dotykowego, kółka dotykowego lub mini pilota.

Dzięki elektronicznej regulacji przepływu, DHE Connect zapewnia utrzymanie ściśle wymaganej temperatury wody w zakresie od 20 do 60°C (z dokładnością do 0,5°C), przy czym 12 spersonalizowanych przycisków pamięci temperatury umożliwia szybkie wybranie ulubionej temperatury wody. DHE Connect wyposażono też w programy prysznicowe Wellness, automatykę napełniania wanny, programy czasowe. Woda jest podgrzewana przez urządzenie tylko do wymaganej temperatury (nie ma konieczności mieszania jej z zimną wodą w armaturze), co zapewnia maksymalną efektywność energetyczną. Dodatkowo, w celu lepszej kontroli zużycia mediów, na wyświetlaczu ogrzewacza widoczne są graficzne symbole zużycia wody, energii i kosztów.

Bardzo ekonomiczną eksploatację zapewnia wybierany indywidualnie tryb ECO. Na monitorze pojawiają się wówczas informacje nie tylko na temat rzeczywistych, ale i potencjalnych oszczędności. DHE Connect współpracuje z siecią WLAN, ma również zintegrowane głośniki, radio internetowe i aplikację pogodową. Do urządzenia jest dostępne zdalne sterowanie FFB, umożliwiające wyeksponowanie w kuchni lub łazience samego panelu, co wpływa na estetykę pomieszczenia. Przy montażu poniżej umywalki obracana pokrywa ogrzewacza i panel obsługowy zwiększają komfort użytkowania.

Źródło: Stiebel Eltron


 

pi