envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


 

30

Ruszył program lojalnościowy Resideo – tylko dla Instalatorów. To wyjątkowa okazja, aby za zakup produktów marki Honeywell Home, udział w szkoleniach Resideo oraz rekomendacje otrzymać fantastyczne nagrody! Sprawdź, jak dołączyć do programu i co jeszcze możesz zyskać!

 

Program lojalnościowy Resideo ma za zadanie wesprzeć wszystkich Instalatorów, wybierających produkty marki, przydzielając im punkty do wymiany na nagrody z katalogu. Udział w programie jest bezpłatny, a benefity płynące z uczestnictwa są wyjątkowo atrakcyjne. Przekonaj się, co dokładnie możesz zyskać z programem i za co konkretnie przyznawane są punkty. 

 Za co przyznawane są punkty w programie lojalnościowym? Odkryj benefity!

nagroda 1
Za każdą złotówkę wydaną na produkty Honeywell Home oraz Resideo Braukmann otrzymasz 1 punkt do wydania w naszym katalogu nagród.
Zbieraj punkty!

 

nagroda 2
Za zaproszenie znajomego Instalatora do korzystania z programu lojalnościowego Resideo otrzymasz aż 500 punktów.
Polecaj program innym!nagroda 3
Za udział w szkoleniach Resideo i podniesienie swoich umiejętności otrzymasz dodatkowe punkty.
Bierz udział w szkoleniach!


nagroda 4
Za zakup produktów connected home (evohome Wi-Fi, termostaty T6 oraz termostaty jednostrefowe Y87) otrzymasz rozszerzoną gwarancję na okres 5 lat!
Otrzymaj rozszerzoną gwarancję!

 

Jakie nagrody można odebrać w ramach programu? Sprawdź!

Katalog jest pełen ciekawych nagród. Znajdziesz w nim wszystko: od voucherów zakupowych, poprzez atrakcyjne upominki dla dzieci i młodzieży, aż po najnowsze technologie, a także produkty marki Honeywell Home oraz Resideo Braukmann. Zbierz odpowiednią liczbę punktów i wymień je na dowolną nagrodę – taką, która najbardziej Ci odpowiada! Wybierz coś dla siebie lub swoich bliskich. Punkty możesz wykorzystać w terminie 12 miesięcy od momentu ich przyznania. 14

Jak się zarejestrować? Gdzie znajdę formularz?

Aby zarejestrować się do programu lojalnościowego, należy wejść na stronę: installerprogram.com i wypełnić formularz rejestracyjny. Po podaniu wszystkich niezbędnych danych, wystarczy już tylko odebrać maila od Resideo z potwierdzeniem rejestracji. To proste, prawda? Od tej pory możesz cieszyć się wszystkimi przywilejami przewidzianymi dla klubowiczów.

Zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!

15

 


 

pi