envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 WarszawaPromocja Viessmann Viessmann Vitocal serce domu 202008

Wciąż trwa akcja promocyjna firmy Viessmann ‒ od 1 sierpnia na wszystkie pompy ciepła Viessmann udzielane jest 5 lat gwarancji GRATIS! Firma zachęca instalatorów, aby wykorzystywali tę akcję w obsłudze swoich Klientów.

Drogi Instalatorze!
Już dzisiaj wykorzystaj akcję firmy Viessmann w obsłudze swoich Klientów. Wykorzystaj również swoje członkostwo w Programie Instalator.

Członkostwo w Programie Instalator zapewnia jego uczestnikom ‒ instalatorom kolejne punkty i korzyści. Program Instalator stworzony został z myślą o wieloletnich partnerach biznesowych i nowych instalatorach, którzy nawiązali lub planują rozpocząć współpracę z marką Viessmann. Adresatami programu są więc profesjonalne firmy wykonawczo- instalacyjne, które w swojej ofercie łączą sprzedaż i instalację produktów marki Viessmann.

57

Zyskuj coraz więcej z każdą zamontowaną pompą ciepła! Każde zgłoszone urządzenie oznacza dla Ciebie premię!

Na stronie akcji promocyjnej:
https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/pompy-ciepla.html?fbclid=IwAR0YPd1HbqI1PY3JtJPLSXAyoNtHq7dgrblYxGKAZsN7AHHou2IJAUi5W3A

znajdziecie poradnik prezentujący sposoby na modernizację domu przy wykorzystaniu pompy ciepła. Są tu odpowiedzi na pytania, co należy wiedzieć o pompach ciepła, a także prezentacje produktów. Poprzez tę stronę można też nawiązać kontakt z ekspertem, który rozwieje wszelkie wątpliwości.


 

pi