envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


taconova ish visualInstalatorzy, projektanci, handlowcy i przedsiębiorcy z branży od lat odwiedzają międzynarodowe targi ISH we Frankfurcie, żeby zapoznać się z nowościami i przyjrzeć z bliska najważniejszym produktom. Chociaż w 2021 roku nie było to możliwe w tradycyjnej formie, w dniach 22-26 marca firma Taconova zaprezentowała swoją ofertę w sposób wirtualny. 

 

W ramach obecności producenta na targach, odwiedzający mogli obejrzeć nowości oraz wymienić informacje na temat najnowszych trendów w dziedzinach takich jak: równoważenie hydrauliczne, ogrzewanie płaszczyznowe oraz technika systemowa, armaturowa i pompowa.

Nowoczesne i jednocześnie łatwe w montażu rozwiązania dla oszczędnego ogrzewania i dystrybucji wody to kluczowe kompetencje firmy Taconova, która od 60 lat jest synonimem wysokiej jakości produktów i usług w branży instalacyjnej. Podczas tegorocznych targów ISH, w centrum uwagi znalazły się wysokowydajne pompy cyrkulacyjne oraz inteligentne moduły świeżej wody użytkowej. W dziedzinie techniki pompowej Taconova zaprezentowała nowy, wyjątkowo kompaktowy model, oraz szereg inteligentnych funkcji, które uzupełniają istniejący asortyment w sposób zorientowany na przyszłość. Dla większego komfortu i bezpieczeństwa wprowadzono również innowacje w kategorii modułów świeżej ciepłej wody. Producent zmienił tutaj dotychczasowy system i wyposażył go w większości we własne pompy. Nowa wersja oprogramowania ułatwia instalatorom uruchomienie i obsługę urządzenia. Taconova zmodyfikowała również design swoich nowych modułów: elegancka obudowa podkreśla funkcjonalność produktu i dbałość o detale.

Taconova serdecznie zaprasza klientów i wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nowościami targów ISH, korzystając z linku: https://www.taconova.com/pl/ish/


 

pi