envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


30Nowy typoszereg bezdławnicowych pomp obiegowych Evosta marki DAB Pumps to urządzenia innowacyjne pod względem zastosowanej technologii, niezawodności i wydajności. Zaprojektowano je i wyprodukowano w procesie inteligentnej produkcji, którą można uznać za nowość na rynku. Są przeznaczone do wszystkich typów domowych instalacji grzewczych, wentylacji i klimatyzacji oraz mają 5-letnią gwarancję w standardzie.

Nowy typoszereg przyszłością rynku
Marka DAB Pumps może poszczycić się 43-letnim doświadczeniem, które zaowocowało ponad 20 mln sprzedanych pomp obiegowych. W fabrykach firmy dąży się do pełnej optymalizacji, czego efektem jest nowy typoszereg elektronicznych bezdławnicowych pomp obiegowych Evosta. Ich innowacyjność to wynik know-how oraz inteligentnych rozwiązań w fabryce DAB 4.0. Proces produkcji jest stabilny, ciągły i jednocześnie maksymalnie elastyczny. Wszystkie etapy produkcji pomp Evosta są zautomatyzowane i objęte inteligentnym systemem kontroli Poka-Yoke, który eliminuje błędy produkcyjne i gwarantuje bezpieczeństwo pracy. Pompy DAB tworzone są z pasji. Nowe typoszeregi Evosta zastąpiły poprzednie typoszeregi Evotron i Evosta, które odniosły spektakularny sukces, czego dowodem jest ponad 20 mln sprzedanych egzemplarzy.

32Wsparcie instalatorów i poprawa wydajności
Kompaktowa konstrukcja, wysoka jakość, innowacyjne materiały oraz rozwiązania technologiczne sprawiają, że pompy Evosta są jednocześnie wysoce wydajne, niezawodne oraz łatwe w instalacji.

Stopień ochrony IPX5. Typoszeregi pomp Evosta charakteryzują się najwyższą wodoodpornością na rynku. Infiltracja wilgoci do części mechanicznej, a co najważniejsze, do układów elektronicznych pomp nie jest już problemem, co minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii i gwarantuje bezproblemową eksploatację instalacji.

5-letnia gwarancja w standardzie. Cały typoszereg pomp Evosta2 i Evosta3 został objęty 5-letnią gwarancją w standardzie, co zapewnia wsparcie pracy instalatora i zwiększa komfort użytkowania.

Kompaktowe wymiary. Osiągnięcia technologiczne firmy DAB pozwoliły zmniejszyć wymiary pompy Evosta3. Nowy typoszereg Evosta ma uniwersalne złącze, dzięki czemu stanowi idealny zamiennik dla starszych pomp, a także może być stosowany z wtyczkami zasilającymi pomp innych producentów, bez potrzeby modyfikacji połączeń elektrycznych.

Łatwa obsługa. Pompy Evosta2 i Evosta3 mają jeden przycisk sekwencyjny umożliwiający szybki odczyt i łatwe wprowadzenie nastaw w każdych warunkach. Śruba odpowietrzająca pozwala na szybki i łatwy dostęp do wału w przypadku jego zablokowania.

31Oszczędna eksploatacja. Nowy typoszereg to wyższa sprawność energetyczna i niski współczynnik EEI ≤ 0,19. Dodatkowo straty energii cieplnej ogranicza zastosowana izolacja termiczna (dla pomp Evosta3).


 

pi